Rojhelat Tv Live

زانیاری وه‌رگرتنی ته‌له‌فزیۆنی ڕۆژهه‌ڵات له‌ سه‌ر مانگی ده‌ستکردی هۆتبێرد :Hot Bird 6 at 13.0°E ,10815 H, Rojhelat TV , SR 27500-5/6

وته‌ی ڕۆژ
وته‌ی ڕۆژ
Saturday, April 30, 2011
 وته‌ی ڕۆژ
راگه‌یاندنی کۆمه‌ڵه‌ به‌ بۆنه‌ی 1ی ئه‌یار ڕۆژی جیهانی کرێکار وته‌ی ڕۆژ(2011/4/30)
وتەی رۆژ 09/04/2011
Monday, April 11, 2011
 وتەی رۆژ 09/04/2011
 
وته‌ی رۆژ 06/04/2011
Wednesday, April 06, 2011
 وته‌ی رۆژ 06/04/2011
ده‌ستێوه‌ردانه‌کانی حکومه‌تی ئێران له‌ کار و باری ناوخۆیی وڵاتانی ناوچه‌که‌ به‌رده‌وامه‌
وتەی رۆژ 03-04-2011
Sunday, April 03, 2011
 وتەی رۆژ 03-04-2011
سەرکەوتنی شۆڕش لە سوریە بۆ گرنگە؟
وتەی رۆژ 30/03/2011
Wednesday, March 30, 2011
 وتەی رۆژ 30/03/2011
خۆپیشاندانەکانی سوریا هەڵوێستی حکومەتی ئێران
وتەی رۆژ 26-3-2011
Monday, March 28, 2011
 وتەی رۆژ 26-3-2011
وتەی رۆژ 26-3-2011 شکستێکی نوێ بۆ کۆماری ئیسلامی لەئاستی نیۆنەتەوەیدا
وتەی رۆژ 23-3-2011
Wednesday, March 23, 2011
 وتەی رۆژ 23-3-2011
کوشتن و تەقە کردن لە کاسبکارانی سەرسنوور، کردەوەیەکی رووتینی چەکدارانی رژیم
وتەی رۆژ 16-03-2011
Wednesday, March 16, 2011
 وتەی رۆژ 16-03-2011
چوارشەممە سووری گۆڕەپانێک بۆ ناڕەزایەتی دەربڕین
وتەی رۆژ 12-03-2011
Saturday, March 12, 2011
 وتەی رۆژ 12-03-2011
بزووتنەوەی کرێکاری سەرکەوتنی دیموکراسی گەرەنتی دەکات ماوەی بەرنامە: 05:52
وتەی رۆژ 09-03-2011
Wednesday, March 09, 2011
 وتەی رۆژ 09-03-2011
وتەی رۆژ 8ی مارس، چاوخشاندنێکی کورت بەسەر باردودۆخی ئەمرۆکەی ژنان لە ئێران ماوەی بەرنامە: 05:10


وتەی رۆژ | وتووێژ | دیداری تایبەت | یارانی لەبیر نەکراو | ڕێوڕه‌سمه‌کان | که‌لهۆڕی | ڕۆژنامه‌کان | چاودێر | ئێوه‌و رۆژهه‌ڵات | چریکه‌ی زیندوو | ئه‌ستێره‌ی ئه‌ده‌ب | هه‌وێن

© هه‌موو مافێکی ئه‌م ماڵپه‌ڕه‌ پارێزراوه‌ (ڕۆژهه‌ڵات تی ڤی rojhelat.tv)

www.rojhelat.tvwww.rojhelat.tvwww.rojhelat.tv